خدمات

مدرسه زبان مبنا (School)

رویکرد آموزشی مبنا، تلفیقی از مباحث آموزش زبان انگلیسی بر پایه منابع آموزشی کمبریج و آموزش علوم پایه از قبیل ریاضی ، علوم، نگارش و هنر منطبق با سیستم آموزشی استرالیاست.برنامه های آموزشی با بهره گیری از برنامه های هنری ،تفریحی و سرگرمي، آموزش رو برای کودکان دلنشین و اثربخش میکند. این رویکرد اموزشی بر پایه انواع بازی های جسمی ، زبانی، سازه ای،تخیلی، اجتماعی ، حسی ،فکری و ... طی روندی هدفمند پایه گذاری و تدوین شده است. در این سیستم آموزشی (مناسب گروه سنی 4 الی 12 سال )، مطالب و سرفصل های تعیین شده به گونه ای است که مباحث در 14 ترم طی 5 سال و به صورت پیوسته و هدفمند در برنامه ای تحت عنوان مدرسه زبان مبنا (اسکول ) آموزش داده خواهند شد. زبان آموزان در این برنامه بر اساس سن و سطح زبان به گروه های 9 الی 12 نفره تقسیم بندی میشوند.

کمپ های تفریحی و آموزشی کوتاه مدت

رویکرد این دوره ها متفاوت از دوره های مدرسه مبنا بوده و مبنایی آموزشی تفریحی دارد.در این دوره مطالب یکسان بر اساس گروه های سنی زبان آموزان تعریف شده است. این دوره ها هر ساله در فصل تابستان تحت عنوان سامر کمپ (گروه سنی 4 الی 12 سال ) برگزار میشوند. معیار اصلی گروه بندی در این برنامه سن زبان آموزان میباشد.

ورک شاپ و ایونت ها

یکی از برنامه‌های بسیار مفرح مجموعه مبنا، برگزاری مراسم و ایونت‌های جذاب به مناسبت اعیاد ایرانی و بین المللی ست که با هدف شادی در کنار آموزش زبان وآشنایی با فرهنگ های مختلف برگزار می‌شود.

دوره های مادر و کودک

کلاس های مادر و کودک با هدف آموزش هنر ، پرورش خلاقیت، تقویت هوش های هشتگانه از طریق بازی و فعالیت های متفاوت به انگلیسی، با حضور مادر و کودک انجام میشود. این دوره ها کمک شایانی به استقلال کودک و از بین بردن وابستگی او به مادرو آشنا شدن به محیط مرکزو مربی ها میکند و برای کودکان 2 الی 4 سال طراحی شده است.